Call of Duty: Black Ops 4 w wersji PC z nieograniczoną liczbą FPS i opcją zabawy w 4K

Gra ukaże się na platformie Battle.net.

Podczas niedawnego pokazu Call of Duty: Black Ops 4 ujawniono również szczegóły na temat wersji PC, nad którą pracuje „największy zespół” w historii cyklu. Za edycję odpowiada Treyarch wspomagane przez studio Beenox.

Posiadacze komputerów osobistych mogą liczyć na brak ograniczeń w liczbie wyświetlanych klatek na sekundę. Otrzymają również możliwość zabawy w rozdzielczości 4K oraz trybie obrazu HDR. Tytuł obsłuży też monitory ultra panoramiczne.

Nie zabraknie także „rozbudowanych” opcji pozwalających dostosować wydajność i jakość oprawy graficznej do posiadanego sprzętu. Poza tym gracze zmodyfikują sterowanie, wybierając na przykład ustawienia przeznaczone dla osób leworęcznych.

Wersja PC - po raz pierwszy - ukaże się nie na platformie Steam, a Battle.net. Deweloperzy ze studia Blizzard pomagają twórcom strzelanki, aby móc „wykorzystać systemy społecznościowe, zabezpieczenia i stabilność serwerów” usługi.

Produkcja nie zaoferuje kampanii fabularnej, w planach jest jednak oparty na mechanizmach battle royale tryb Blackout. Pojawi się też wariant z zombie, składający się z trzech zróżnicowanych misji - jedną osadzono w starożytnym Rzymie.

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje 12 października. Gra trafi nie tylko na PC, ale także konsole PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami