Pokaz Battlefield V już 23 maja

Potwierdzono tytuł gry.

Electronic Arts zapowiedziało pierwszą prezentację Battlefield V. Pokaz na żywo odbędzie się 23 maja o godzinie 21:00. Zainteresowani obejrzą transmisję między innymi na Twitchu i YouTube.

Wciąż nie wiadomo, w jakich realiach i czasach osadzono akcję gry. Potwierdzono jednak nazwę produkcji, dementując pogłoski, że Battlefield V to tymczasowy tytuł. Za produkcję odpowiada oczywiście studio DICE.

Podczas pokazu zobaczymy „jak prezentuje się gra”, a także wysłuchamy deweloperów, którzy opowiedzą o swojej wizji produkcji. Szczegółów nie ujawniono, jednak warto przypomnieć, że pierwszy pokaz Battlefielda 1 był trailerem przedstawiającym jedynie krótkie fragmenty rozgrywki.

Wydarzenie poprowadzi Trevor Noah - komik i aktor, a także gospodarz programu Daily Show. Prezenter poinformował o pokazie za pośrednictwem Twittera, okraszając wpis nagraniem, na którym widzimy kubek z logo „V”.

Tegoroczna odsłona wojennej serii zadebiutuje w październiku. Istnieją dwie główne teorie dotyczące umiejscowienia akcji gry. Battlefield V najprawdopodobniej przeniesie nas albo na fronty II wojny światowej, albo wojny wietnamskiej, jako kontynuacja podcyklu Bad Company.

Wiemy na pewno, że otrzymamy kampanię fabularną - znów w formie kilku opowieści - a gra przybierze formę usługi. Według nieoficjalnych informacji zagramy też w tryb kooperacji i wariant typu battle royale.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami