Nowy gameplay z Day Gone przedstawia walkę z dużą hordą zombie

Nierówne starcie.

Magazyn Game Informer opublikował kolejny film prezentujący fragmenty rozgrywki z Days Gone - zmierzającej na PS4 gry z zombie. Nagranie przedstawia walkę z bardzo dużą hordą stworów.

W materiale pokazano misję polegającą na oczyszczeniu terenu z przeciwnikami. Potyczka nie należy jednak do łatwych ze względu na szereg oponentów - chwila nieuwagi kończy się otoczeniem bohatera przez żywe trupy.

W gameplayu dziennikarze pisma podjęli kilka prób rozprawienia się z zombie, przy czym jedynie dwie zaowocowały sukcesem. Najczęściej stosowaną taktyką w walce z wrogiem było rzucanie koktajli mołotowa i strzelanie do materiałów wybuchowych.

Akcję produkcji osadzono w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez stwory przypominające żywe trupy (twórcy określają je mianem „dziwaków”). Głównym bohaterem jest motocyklista Deacon St. John, który stara się przetrwać w nieprzyjaznym środowisku.

Days Gone ukaże się wiosną 2019 roku, tylko na PS4. Niedawno ujawniono, że ukończenie gry zajmie około 30 godzin, aczkolwiek autorzy podkreślili, że po finałowych scenach pojawi się możliwość dalszej eksploracji świata i realizowania pozostałych aktywności.

Kilka dni temu zaś dziennikarze Game Informer zaprezentowali materiał prezentujący pierwszą godzinę zabawy z powstającego tytułu. Za projekt odpowiada studio Sony Bend - twórcy przenośnego Uncharted: Złota Otchłań.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami