Fallout 4 w wersji Xbox One dostępny za darmo przez weekend

Wizyta na pustkowiach.

Bethesda uruchomiła darmowy weekend z Fallout 4 w wersji Xbox One. Akcja umożliwia właścicielom konsoli - również nieposiadającym wykupionego abonamentu Xbox Live Gold - bezpłatne zapoznanie się z produkcją.

Aby móc rozpocząć zmagania, należy pobrać grę z cyfrowego sklepu Microsoftu. Oferta zakończy się w najbliższy poniedziałek, 21 maja, o godzinie 9:00 rano - do tego czasu zainteresowani mogą sprawdzić wszystkie elementy z podstawowej wersji tytułu.

Warto zaznaczyć, że osiągnięte podczas darmowego weekendu postępy w rozgrywce pozostaną zachowane. Dzięki temu, po zakupie pełnego wydania Fallout 4 pojawi się możliwość kontynuowania zabawy od przerwanego momentu.

Jednocześnie zorganizowano promocję, w ramach której standardową edycję produkcji przeceniono o 50 procent - do 65 zł. Poza tym rabatem w wysokości 40 procent objęto poszczególne rozszerzenia.

Akcję tytułu osadzono w zniszczonym wojną nuklearną Bostonie. Gracze wcielają się w mieszkańca schronu 111, który wychodzi z ukrycia po 200 latach od zakończenia konfliktu atomowego. Podczas rozgrywki przemierzamy wirtualny świat wykonując szereg zadań głównych i pobocznych.

„Zabrakło wystarczającego powiewu świeżości, ale nowa gra Bethesdy - mimo błędów - i tak wciąga jak radioaktywne bagno” - głosi nasza recenzja Fallout 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami