Call of Duty: Black Ops 4 to futurystyczna strzelanka, ujawniono gameplay

Multiplayer bez jet-packów.

Przedstawiciele Activision i studia Treyarch zaprezentowali fragmenty rozgrywki z Call of Duty: Black Ops 4. Akcja gry osadzona jest po wydarzeniach z drugiej odsłony, a przed historią przedstawioną w Black Ops 3.

Z tego też powodu żołnierze nie mają do dyspozycji zaawansowanych egzoszkieletów. Nie powróci więc system wspomaganych skoków i biegania po ścianach.

Możliwe będzie jednak wyposażenie wielu zróżnicowanych gadżetów - mamy między innymi miotacze ognia, wyrzutnie min, różne rodzaje broni dodatkowych. Wraca podobny system klas, co w Black Ops 3.

Nowością są unikalne dodatki dla każdej broni. Co więcej, różni bohaterowie będą dysponować pewnymi akcesoriami uzbrojenia na wyłączność. Deweloperzy przeprojektowali też system odrzutu broni, który będzie teraz stały i inny dla każdego karabinu.

W Black Ops 4 nie będzie też automatycznej regeneracji zdrowia. Leczenie będzie trzeba aktywować specjalnym przyciskiem. Jedna z dostępnych klas potrafi nawet leczyć towarzyszy. Interesująca jest też obecność pasków zdrowia.

Jak zwykle, powróci oczywiście tryb walki z zombie w kooperacji. Zamiast typowej kampanii otrzymamy zestaw oddzielnych misji dla pojedynczego gracza. Call of Duty: Black Ops 4 debiutuje 12 października na PC, PS4 i Xbox One.

Na komputerach gra będzie dostępna na platformie Battle.net.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami