Call of Duty: Black Ops 4 - oglądaj pierwszą prezentację na żywo

Start o 19:00.

Call of Duty: Black Ops 4 zostanie dziś oficjalnie zaprezentowane po raz pierwszy. Najprawdopodobniej obejrzymy pierwsze fragmenty rozgrywki, choć nie jest pewne, jaki tryb ujawnią deweloperzy.

Start transmisji o godzinie 19:00. Poniżej umieszczamy livestream na YouTube, ale wydarzenie będzie można śledzić też na Twitchu. Transmisja będzie dostępna z polskim tłumaczeniem.

Black Ops 4 zadebiutuje już 12 października - wyjątkowo nie w listopadzie. Za produkcję odpowiada studio Treyarch, czyli twórcy całej serii Black Ops, a także World at War.

W Los Angeles jest nasz wysłannik, który niedługo będzie miał okazję przetestować nowe Call of Duty. Przed weekendem opublikujemy pierwszy materiał z wrażeniami z rozgrywki.

Warto też dodać, że opublikowana przedwcześnie reklama gry sugeruje, że otrzymamy strzelankę futurystyczną, choć bez tak rozbudowanych kombinezonów z gadżetami, jak w Black Ops 3 czy Advanced Warfare.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami