Battle royale w nowym Call of Duty połączy wszystkie odsłony Black Ops

Postacie, gadżety, lokacje i arsenał z 4 gier.

Call of Duty: Black Ops 4 otrzyma tryb battle royale - nazwano go Blackout. Deweloperzy poinformowali, że ten rodzaj rozgrywki pozwoli wykorzystać broń z każdej wydanej do tej pory części cyklu Black Ops.

Wcielimy się także w różnych bohaterów z całego uniwersum strzelanek studia Treyarch. Użyjemy także gadżetów, które dostępne były tylko w trybach zombie w poszczególnych odsłonach.

Zasady nie będą rewolucyjne - wielu graczy trafi na dużą mapę, a wygra ten, kto pozostanie przy życiu. Nie zdradzono szczegółów na temat liczby zawodników (choć ma być większa niż kiedykolwiek wcześniej, nawet w pierwszym i drugim Call of Duty, gdzie możliwa była rywalizacja ponad 30 graczy).

Ujawniono także, że dostępna w trybie Blackout mapa wykorzysta charakterystyczne fragmenty lokacji znane z kilku części Black Ops. Skorzystamy nawet z pojazdów.

Podczas zakończonej już prezentacji, deweloperzy ujawnili gameplay z trybu multiplayer w Black Ops 4, choć nie pokazano rozgrywki z battle royale. Poinformowano też o ambitnych planach związanych z rozbudowanym trybem Zombie.

Nowe Call of Duty debiutuje 12 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami