Ubisoft organizuje kolejny darmowy weekend z Rainbow Six Siege. Od 17 maja wszyscy gracze mogą pobrać strzelankę i rywalizować w meczach multiplayer bez żadnych opłat.

Grający za darmo otrzymują tymczasowy dostęp do pełnej zawartości, a więc do wszystkich trybów oraz map. Na różnych platformach ustalono nieco inne godziny startu i zakończenia bezpłatnego okresu.

  • PC. Start - 17 maja, 19:00. Koniec - 20 maja, 22:00.
  • PS4. Start - 17 maja, 15:00. Koniec - 21 maja, 15:00.
  • Xbox One. Start - 17 maja, 9:00. Koniec - 21 maja, 9:00.

Ubisoft poinformowało także o czasowym obniżeniu ceny pełnej gry o połowę - promocja potrwa do 22 maja. Zobacz ofertę Rainbow Six Siege za 89 zł na PS4 i Xbox One, a także ofertę Rainbow Six Siege na PC za 99 zł.

Podstawą rozgrywki w Siege są sieciowe starcia. Dwie pięcioosobowe drużyny rywalizują w meczach z podziałem na atakujących i obrońców. Dużą rolę odgrywa możliwość strzelania przez ściany i przeszkody. Po śmierci odradzamy się dopiero w kolejnej rundzie.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Rainbow Six Siege - poradnik na start

Skuteczne porady dla rozpoczynających grę.

The Crew 2 - wymagania na PC

Szczegóły na temat wersji komputerowej.

GTA Online otrzyma rozszerzenie z klubami nocnymi?

Sugerują nieoficjalne informacje.