Zapowiedziano Project Cars GO - mobilną odsłonę wyścigowego cyklu rozwijanego przez studio Slightly Mad. Daty premiery i dokładnych platform docelowych tytułu na razie nie ujawniono.

Warto zaznaczyć, że za projekt nie odpowiadają autorzy głównych części serii z PC i konsol, a amerykański zespół Gamevil. Deweloperzy w swoim dorobku mają szereg produkcji przygotowanych z myślą o telefonach i tabletach, w tym bazującą na Gothic 3.

Szczegółów na temat tytułu nie przedstawiono zbyt wiele. Wiadomo jedynie, że jest „autentyczną mobilną grą wyścigową”. Nie zabraknie licencjonowanych aut i opcji modyfikowania posiadanych samochodów.

01
Project Cars GO nadjedzie na platformy mobilne

- Project Cars GO posadzi gracza na fotelu kierowcy, by doświadczył produkcji pompującej adrenalinę do żył w zupełnie nowy sposób - wyjaśnia dyrektor generalny studia Slightly Mad, Ian Bell.

Ostatnia odsłona cyklu ukazała się na rynku we wrześniu 2017 roku. Gra oferowała autentyczny model jazdy, a także ponad 180 pojazdów oraz 40 torów. Do tego rozbudowany tryb kariery i system modyfikujący w czasie rzeczywistym porę dnia i warunki atmosferyczne na trasie.

„Wygląda znakomicie, stanowi duże wyzwanie i - przede wszystkim - przynosi radość z jazdy. Bardzo udany sequel, choć niepozbawiony wad” - głosi nasza recenzja Project Cars 2. Produkcja otrzymała od nas znak Rekomendacji.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały