Metro: Exodus opóźnione

Gra ukaże się wiosną przyszłego roku.

Przedstawiciele THQ Nordic, właściciele firmy Deep Silver, poinformowali w wiadomości dla inwestorów, że premiera gry Metro: Exodus została przełożona na wiosnę 2019 roku.

Według pierwotnych planów, produkcja miała ukazać się tej jesieni. Platformy docelowe pozostają oczywiście bez zmian - gra zmierza na PS4, Xbox One oraz na PC.

Wydawca poinformował także, że wciąż nie ustalono okresu premier dla gier Biomutant oraz Darksiders 3, choć nie ukażą się one w 2018 roku. Zapowiedziano też, że firma nawiązała współpracę ze studiem inXile, by pomóc w dystrybucji i promocji gier Wasteland 3 oraz The Bard's Tale 4.

Metro: Exodus to trzecia część post-apokaliptycznego cyklu od studia 4A Games. Gra zaoferuje więcej swobody, ponieważ więcej czasu spędzimy na powierzchni niż w podziemiach.

Główny wątek fabularny obraca się wokół podróży pociągiem z Moskwy do Władywostoku. W różnych regionach Rosji czekają na nas inne strefy klimatyczne, nowe wyzwania i wrogowie.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami