Borderlands 3 nie zostanie pokazane na targach E3

Zapewnia Gearbox Software.

Studio Gearbox Software oświadczyło, że na tegorocznych targach E3 zespół nie zaprezentuje Borderlands 3 - kolejnej odsłony rozwijanego przez deweloperów cyklu strzelanek.

Podczas spotkania z dziennikarzami poprzedzającego czerwcowe wydarzenie przedstawiciel ekipy poinformował, że twórcy nie pokażą gry w Los Angeles. W zamian przedstawią inne przygotowywane projekty (dzięki, Shacknews).

Podobnie twierdzi dyrektor generalny Gearbox Software - Randy Pitchford. We wpisie opublikowanym na swoim profilu w serwisie Twitter zaznaczył, że produkcja nie zostanie zaprezentowana w przyszłym miesiącu.

„Mógłbym napisać precyzyjnie, że Borderlands 3 nie pojawi się na E3, a wielu z was nadal w to nie uwierzy. Duża część osób znajdzie sposób, by zinterpretować nasze słowa w sposób pasujący do tego, w co wierzą, bez względu na prawdę” - wyjaśnia.

Oczywiście wciąż jest możliwe, że deweloperzy wprowadzają fanów w błąd, a ostatecznie produkcję pokażą na czerwcowym wydarzeniu. Wszystko powinno wyjaśnić się w ciągu najbliższych tygodni.

Borderlands 3 było jedną z niezapowiedzianych gier, które niedawno trafiły do oferty kanadyjskiego oddziału Walmart. Niektórzy sądzą, że Gearbox ujawni tytuł właśnie na E3 - tym bardziej, że kilka dni temu potwierdzono istnienie Rage 2, które także było obecne w katalogu sklepu.

Co ważne, fakt, że trzecia część cyklu strzelanek powstaje nie jest zbyt wielkim sekretem. Twórcy w przeszłości wielokrotnie sugerowali, że pracują nad projektem, aczkolwiek nie używali nazwy powiązanej z serią.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami