Opublikowano nowy zwiastun The Walking Dead od Overkill - twórców cyklu kooperacyjnych strzelanek PayDay. Materiał przedstawia nową postać, którą najprawdopodobniej pokierujemy w grze.

To Grand - starszy mężczyzna, najwyraźniej lubujący się w karabinach dalekiego zasięgu oraz alkoholu. Bohater siada na miejscu pasażera w aucie i mówi do znajdującego się obok zombie, dyskutując o znalezionym zdjęciu, przedstawiającym dziewczynkę.

Grand wspomina własną wnuczkę i kontynuuje monolog, nie zwracając uwagi na umarłego przeciwnika, próbującego dosięgnąć ofiarę. W końcu bohater strzela w zombie, jako tłumik wykorzystując maskotkę.

To jak do tej pory trzecia ujawniona w zwiastunach postać. O samej produkcji nie wiadomo za wiele, poza tym, że jest to pierwszoosobowa, kooperacyjna strzelanka, osadzona w tytułowym uniwersum komiksu stworzonego przez Roberta Kirkmana. Premiera jeszcze w tym roku.

Twórcy obiecują położyć większy nacisk na fabułę i narrację oraz zaprojektować realistycznie niszczejące środowiska. W marcu zaprezentowano kilka lokacji, której najprawdopodobniej znajdą się w grze.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały