Polskie studio Arcam Digital zostało zbanowane na Steamie, a gry wyprodukowane przez firmę usunięto z platformy - poinformowali niedawno przedstawiciele Valve.

Rails to Riches i Eight-Minute Empire to cyfrowe wersje gier planszowych, dostępne także na platformach mobilnych. Projektant Grzegorz Kubas próbował manipulować recenzjami, by zwiększyć liczbę pozytywnych ocen na karcie produktu.

„To wbrew naszej polityce i podchodzimy do tego naprawdę poważnie. Przez działania dewelopera usunęliśmy wszystkie gry i DLC od Acram z naszego sklepu i nie opublikujemy innych gier tego producenta” - napisano w oświadczeniu.

Posiadacze gier zachowają je w swoich bibliotekach.

Po ogłoszeniu Valve, deweloper sam przyznał się do winy na Reddicie. Zaznaczył, że zdaje sobie sprawę z popełnionego błędu, spowodowanego frustracją wynikającą z wielu negatywnych recenzji jego produktów.

Grzegorz Kubas podkreśla też, że wszystkie recenzje wersji mobilnych są prawdziwe.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały