Gameplay z Days Gone prezentuje początek gry

Niemal godzinny materiał.

Dziennikarze serwisu Game Informer opublikowali fragment rozgrywki z Days Gone - debiutującej wiosną 2019 roku gry z zombie, osadzonej w otwartym świecie. Niemal godzinny materiał prezentuje początek przygody.

Wideo uzupełnia komentarz deweloperów z Bend Studio. Dziennikarze rozmawiają z Johnem Garvinem, dyrektorem kreatywnym oraz Jeffem Rossem, reżyserem produkcji. Twórcy opowiadają o procesie produkcyjnym i trudnościach, jakie napotkali w trakcie kreowania świata.

Deacon - główny bohater - razem z przyjacielem Boozerem ścigają Leona. Mężczyzna śmiertelnie pobił znajomą protagonistów i uciekł. Bohater w końcu znajduje zbiega, korzystając z umiejętności tropienia.

Gracz ma możliwość oszczędzenia przeciwnika lub zostawienia go na pastwę zombie. W materiale twórcy wybrali tę drugą opcję. Po wyruszeniu w dalszą drogę, bohaterowie natrafiają na przeszkodę - ustawiony w poprzek ulicy samochód. Choć nie wiąże się to z niebezpieczeństwem, twórcy podkreślili, że natrafimy również na zasadzki przygotowane przez przeciwników.

Kolejne minuty gameplayu przedstawiają walkę z różnymi rodzajami zombie w ciemnym tunelu. Są też większe przestrzenie i skradanie, które jednak kolejny raz zmienia się w otwartą potyczkę. Na końcu zaprezentowano strzelaninę z ludzkimi przeciwnikami - Deacon używa między innymi kuszy.

dni
Te dni już minęły

Days Gone to gra na wyłączność PlayStation 4. Produkcja wciąż jest w fazie alfa. Niedawno poinformowano, że ukończenie przygody zajmie około 30 godzin, jednak wciąż będziemy mogli zwiedzać otwarty świat i dokończyć resztę zadań.

Omawiane wideo jest dostępne w lepszej jakości na stronie Game Informer.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami