Topór z God of War odtworzony przez polskiego kowala

Lewiatan w akcji.

Trollsky to polski knifemaker, czyli rzemieślnik zajmujący się wyrabianiem noży. Artysta odtworzył znanego z najnowszej odsłony serii God of War Lewiatana, czyli topór, którym posługuje się Kratos.

Cały proces wykuwania broni przedstawia materiał udostępniony na YouTube. Ujęcia nagrano w zwolnionym tempie, więc mamy okazję przyjrzeć się każdej czynności i powolnemu nabieraniu kształtu przez ostrze.

Po zakończeniu prac z metalem, autor zabrał się za wykonanie drewnianej rękojeści. Trollsky zadbał nawet o umieszczenie niewielkich znaków znanych z pierwowzoru na trzonie i ostrzu topora. Nie mogło zabraknąć malowania i owinięcia broni rzemieniem.

Na końcu rzemieślnik testuje Lewiatana, z łatwością przecinając wypełnione butelki, warzywa oraz owoce, które posłużyły do wykonania drinków.

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

Topór to nowa broń Kratosa - w poprzednich grach z serii spartiata posługiwał się Ostrzami Chaosu, które lepiej nadawały się do kontroli większych grup przeciwników.

Lewiatan ma magiczną moc - ukryta w przedmiocie energia potrafi zamrozić przeciwników i wybrane elementy otoczenia. Ponadto, broń powraca do właściciela po uprzednim wyrzuceniu.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami