Otwarta beta Onrush od twórców Motorstorm rusza 17 maja

Gaz do dechy.

Przedstawiciele Codemasters oraz Techlandu - wydawcy Onrush w Polsce - potwierdzili, że wyścigową grę sprawdzimy w otwartych testach, które zaplanowano na okres 17-20 maja. Beta zostanie udostępniona na PlayStation 4 i Xbox One.

Gracze zapoznają się z podstawami Onrush w interaktywnym tutorialu, a także wezmą udział w zmaganiach ze sztuczną inteligencją i innymi zawodnikami w trybie wieloosobowym. Pojawi się również tryb „Superstar Practice”, oferujący dodatkowo rozgrywkę kooperacyjną.

W wariancie multiplayer otrzymamy dostęp do dwóch tras, wraz ze zmiennymi warunkami pogodowymi i porą dnia, dwóch trybów i czterech klas pojazdów, różniących się stylem prowadzenia i wykorzystywanymi sztuczkami.

onrush2
Lepiej zapiąć pasy

Postęp osiągnięty podczas testów beta, zarówno w trybie „Superstar Practice”, jak i wieloosobowym, przeniesiemy do pełnej wersji gry. Ponadto, wkrótce ruszą zamówienia przedpremierowe na pudełkową wersję produkcji.

Onrush zadebiutuje 5 czerwca na PlayStation 4 i Xbox One. Na mocniejszych wersjach konsol możliwa będzie rozgrywka przy 60 klatkach na sekundę. Przed końcem roku ukaże się także wersja na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami