GTA Online - nawet milion GTA$ za logowanie się w grze

Warunkiem codzienna wizyta do 14 maja.

W GTA Online trwa wydarzenie „Biznesowy tydzień”, w ramach którego twórcy przygotowali nowe pojazdy i nagrody - w tym pieniężne. Do 14 maja możemy otrzymać nawet milion wirtualnych dolarów.

Niezależnie od posiadanej platformy, wszyscy zainteresowani otrzymają 250 tysięcy GTA$ za zalogowanie się do trybu wieloosobowego w okresie do 14 maja. Ponadto, każde codzienne logowanie aż do wspomnianego dnia zapewni nam po 150 tysięcy dolarów dodatkowej gotówki.

W najlepszym wypadku otrzymamy więc milion GTA$ za codzienne włączanie gry. Jak informują twórcy na blogu, pieniądze zostaną przelane na konto w banku Maze w okresie od 15 do 21 maja.

Aktualizacja uzupełnia również wachlarz samochodów o dwa nowe pojazdy - Overflod Tyrant i Vapid Dominator GTX. Pierwsze auto zaprojektowano na wzór Forda GT 2017 - to jeden z największych supersamochodów w grze, przy czym jego cena wynosi ponad 2,5 miliona dolarów.

Drugi pojazd kosztuje już nieco mniej, bo 725 tysięcy GTA$. „Pół brutalnej siły, pół nieskazitelnej mocy i w pełni amerykański rodowód” - opisują samochód w stylu muscle twórcy.

Komponent sieciowy GTA V to stale rozwijany tryb. Od momentu premiery w 2013 roku GTA Online otrzymało 35 darmowych rozszerzeń oraz inne pomniejsze dodatki.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami