Rozpoczął się 4 sezon rozgrywek w Fortnite Battle Royale. Jedno z wyzwań związanych z poszukiwaniami gwiazdek na mapie brzmi: Szukaj między strachem na wróble, różowym hotrodem i dużym ekranem.

Znalezienie tego enigmatycznie opisanego punktu jest dosyć trudne, ponieważ jest on w dość dużej odległości od wymienionych obiektów. Na szczęście jednak macie do dyspozycji nasz poradnik - tutaj pokazujemy, gdzie znajduje się złota gwiazdka z tego wyzwania.

Jak zwykle przypominamy, że na wykonanie tego wyzwania (jak i wszystkich innych wyzwań tygodniowych) macie wiele czasu, bo aż do końca 4 sezonu, czyli do lipca.

Jak znaleźć gwiazdkę

Wymienione przedmioty - strach na wróble, hotrod i ekran - znajdują się w okolicach Karkołomnego Kina. Nie musisz jednak szukać każdego z tych obiektów, ponieważ są to wyłącznie punkty odniesienia. Możesz iść od razu po gwiazdkę.

Lokalizację znajdźki zaznaczyliśmy na mapie niebieskim kółkiem.

FortniteClient_Win64_Shipping_2018_05_09_15_54_45_24

W zależności od tego, jak przebiega trasa autobusu, zdecyduj, czy chcesz od razu wyskoczyć i poszybować w stronę tego miejsca, czy może dostać się tam nieco później, gdy liczba rywali już trochę się zmniejszy.

Gdy będziesz już na miejscu, obejdź zabudowania na zachodzie od zewnątrz, tak, by mieć płot i blaszany barak po lewej stronie, a drewniany domek nieco dalej po lewej. Na lekkim wzniesieniu znajdziesz gwiazdkę.

FortniteClient_Win64_Shipping_2018_05_09_15_56_13_22

Pamiętaj, że po zebraniu gwiazdki nie możesz od razu wyjść z meczu - musisz grać dalej i zginąć w normalny sposób (dowolny), by znajdźka została zaliczona.

Reklama

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały