Red Dead Redemption 2 - kolejny zestaw nowych screenów

Gang Dutcha w akcji.

Przedstawiciele studia Rockstar opublikowali kolejny zestaw nowych screenshotów z Red Dead Redemption 2 - niecały tydzień po zaprezentowaniu trzeciego trailera gry.

Obrazki przedstawiają różnych członków gangu Dutcha. Jest więc główny bohater, Arthur Morgan, a także jego towarzysze broni - w tym sam John Marston, czyli postać, którą kierowaliśmy w pierwszym RDR.

Widzimy także różne efekty świetlne, sceny ze strzelanin, napadów oraz prawie cały gang w komplecie. Podczas przygody jednym z elementów rozgrywki będzie między innymi dbanie o zasoby w obozie naszej grupy. Różne misje będziemy wykonywać czasem z innymi towarzyszami.

Red Dead Redemption 2 debiutuje 26 października na PS4 i Xbox One. Deweloperzy nie ujawnili jeszcze, jakich ulepszeń możemy się spodziewać na PlayStation 4 Pro i Xbox One X. Rockstar nie wspominał też o wersji PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami