Nieoficjalnie - twórcy serii Batman: Arkham pracują nad grą o Supermanie

Nadchodzi kolejny superbohater.

Użytkownik 4chana opublikował na forum szereg informacji odnoszących się do powstającej właśnie produkcji studia Rocksteady. Twórcy uznanej serii o Batmanie w głównej roli mają osadzić kolejnego bohatera - Supermana.

Przedstawiciele studia Rocksteady już wcześniej sugerowali, że pracują nad nowym projektem. Deweloperzy udostępnili pod koniec stycznia zdjęcie przedstawiające studio służące do prac nad przechwytywaniem ruchu. Oficjalnych informacji wciąż jednak brak.

Na 4chanie możemy jednak przeczytać, że kultową postacią z DC Comics polatamy po trzykrotnie większym otwartym świecie niż w Arkham Knight. Miasto wypełnią budynki, które po części będziemy mogli zniszczyć. Nie zagramy jednak jako alter-ego Supermana, czyli Clark Kent.

bat
Seria Arkham spodobała się graczom

Głównym przeciwnik bohatera w grze to Brainiac - pozaziemski android obdarzony dużym intelektem. W walce natomiast skorzystamy z umiejętności latania, która ma być „zintegrowana” z potyczkami.

Wspomniano także o silniku gry - Unreal Engine 4 - oraz o licznych easter-eggach, czyli odniesieniach, które zrozumieją miłośnicy przygód Supermana. Ponadto, historię osadzono w uniwersum serii Arkham.

Do powyższych wiadomości należy podchodzić z dużym dystansem. Z drugiej strony, w Arkham Knight, czyli ostatniej odsłonie serii o Człowieku-Nietoperzu, pojawiły się elementy sugerujące nadejście Supermana, chociażby billboard korporacji Lexa Luthora, przeciwnika bohatera DC.

Według użytkownika 4chana, twórcy zapowiedzą tytuł w ciągu najbliższych tygodni. Ponadto, Rocksteady wraz z Warner Bros. Games Montreal zajmą się w przyszłości grą multiplayer o Lidze Sprawiedliwości.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami