Destiny 2 - zwiastun prezentuje najważniejsze elementy drugiego DLC

StrategOS.

Deweloperzy z Bungie opublikowali nowy zwiastun dodatku StrategOS (Warmind) do Destiny 2. Rozszerzenie debiutuje już jutro, 8 maja, na wszystkich platformach.

Drugi dodatek zabierze graczy na Marsa. Planetę tę odwiedzaliśmy już w pierwszej części serii, aczkolwiek tym razem Strażnicy zajmą się eksploracją innych lokacji - w tym pokrytych śniegiem i lodem.

Na użytkowników czeka standardowy zestaw nowości, czyli główny wątek fabularny, kilka misji pobocznych, wydarzenie publiczne oraz dwa nowe Szturmy (choć jeden na PC i Xbox One - drugi na wyłączność dla PS4).

Ponadto, otrzymamy także zupełnie nowy rodzaj aktywności - Protokół Eskalacji pozwoli zmierzyć się z nacierającymi na bohaterów falami przeciwników przez określony czas. Miłośnicy PvP mogą liczyć także na dodatkową mapę w trybach Crucible (Tyglu).

W pracach nad drugim rozszerzeniem deweloperów z Bungie wspomaga zespół z Vicarious Visions, odpowiedzialny w przeszłości za wersję PC gry Destiny 2.

Deweloperzy już myślą nad kolejnym dodatkiem. Przedstawiciele Activision poinformowali niedawno, że trzecie DLC wprowadzi do strzelanki innowacyjny i świeży tryb rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami