Gameplay ze Star Citizen prezentuje przykładową misję

Odbiór przesyłki.

Serwis IGN opublikował materiał prezentujący gameplay z wczesnej wersji kosmicznego symulatora Star Citizen. Nagranie pokazuje przykładową misję, która pojawi się w grze.

Zadanie przedstawione w filmie polegało na odebraniu przesyłki. Celem prowadzonej przez gracza postaci było więc dotarcie do wskazanego miejsca i zabranie skrzyni z nieokreśloną zawartością. Później bohater musiał wrócić na statek z towarem.

Materiał sugeruje, że produkcja zaoferuje nie tylko złożone misje, ale również stosunkowo proste aktywności. Realizując wyzwanie podopieczny nie natyka się na żadne trudności, a dużą ilość czasu spędza za sterem okrętu.

Star Citizen jest „symulatorem życia w kosmosie”. Rozwijamy się i zarabiamy na wiele sposobów - zaciągając się do wojska, zostając piratem czy zajmując się handlem lub wydobywaniem surowców.

Twórcy gry z Cloud Imperium Games pracują również nad kampanią fabularną Squadron 42, którą podzielą na odcinki. Bohaterom głosu i wizerunku użyczą tacy znani aktorzy, jak Gary Oldman, czy Mark Hamill.

Star Citizen zapowiedziano w 2012 roku, ale daty premiery pełnej wersji nadal nie ujawniono. Niedawno suma zgromadzona w ramach prowadzonej na oficjalnej stronie internetowej projektu zbiórki przekroczyła 184 miliony dolarów.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Red Dead Redemption 2 już dostępne na Steamie

Po miesiącu od premiery na platformie Rockstara i Epic Games Store.

Mod do Red Dead Redemption 2 pozwoli zostać stróżem prawa

Dzieło twórców podobnej modyfikacji do GTA 5.

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami