Destiny 2 pierwszą grą z czerwcowego Humble Bundle

Przygody w kosmosie.

Sklep Humble Bundle ujawnił pierwszą grę z czerwcowej oferty usługi Humble Monthly. Abonenci otrzymają Destiny 2 - nastawioną na sieciowe zmagania produkcję od studia Bungie.

Tytuł jest kontynuacją strzelanki z 2014 roku. Tak jak w poprzedniej części, gracze wcielają się w stworzonego przez siebie Strażnika - obrońcę ostatniego bezpiecznego miasta na Ziemi. W sequelu metropolia została zniszczona przez Czerwony Legion - oddział rasy Kombinatu.

Autorzy przygotowali nie tylko misje fabularne, ale również szereg aktywności pobocznych. Zainteresowani mogą wziąć udział w Najazdach (odpowiedniku raidów z innych MMO), Szturmach (zadania kooperacyjne) i rywalizacji (w ramach Tygla).

Kolejne gry zostaną zaprezentowane 4 czerwca. Osoby decydujące się na wykupienie abonamentu Humble Monthly już teraz, dostęp do Destiny 2 uzyskają natychmiast. Cena za miesiąc wynosi 12 dolarów, czyli około 43 zł, ale w dowolnym momencie można anulować opłacanie subskrypcji.

Korzystający z usługi co 30 dni otrzymują zestaw kilku gier, o łącznej wartości ponad 100 dolarów. Majowa oferta obejmowała między innymi Dead Rising 4 z zombie, polskie Ruiner oraz symulator Kerbal Space Program.

Abonenci mogą też liczyć na 10 procent rabatu na zakupy w cyfrowym sklepie Humble Bundle. Poza tym 5 procent wpłat przeznaczanych jest na cele charytatywne - w tym miesiącu fundusze powędrują na konto wspierającej dzieci fundacji założonej przez Bungie.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami