Call of Duty: Black Ops 4 - na wersję PC przeznaczono „znaczne” środki

By dostarczyć posiadaczom komputerów „wspaniałą” grę.

Oficjalnych szczegółów na temat Call of Duty: Black Ops 4 - kolejnej odsłony cyklu - na razie nie ujawniono. Activision Blizzard zapewnia jednak, że przeznaczyło „znaczne” środki na wersję PC gry.

W trakcie zorganizowanego w związku z publikacją najnowszego raportu finansowego spotkania z inwestorami dyrektor operacyjny koncernu - Coddy Johnson - podkreślił, że firma przywiązuje szczególną uwagę do wydania komputerowego produkcji.

- To innowacyjna gra, co będzie dostrzegalne w podstawowych mechanizmach rozgrywki, gdzie przygotowaliśmy szereg nowych rozwiązań, które wkrótce zaprezentujemy - tłumaczy menedżer (dzięki, DSO Gaming).

- Podobnie jest w kwestii atrakcyjności tytułu na platformach pokroju PC, gdzie zainwestowaliśmy znaczne środki, by upewnić się, że jesteśmy w stanie dostarczyć posiadaczom komputerów osobistych wspaniałą grę - dodaje.

Jakość wcześniejszych odsłon Call of Duty w wersji PC była różnorodna. Na przykład ubiegłoroczna część - WW2 - zmagała się z błędami, które odbijały się negatywnie na płynności oraz ogólnej wydajności produkcji.

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje 12 października nie tylko na komputerach, ale również PS4 i Xbox One. Gra zostanie po raz pierwszy zaprezentowana 17 maja podczas transmitowanego w internecie pokazu.

Nieoficjalne informacje sugerują, że w produkcji zabraknie kampanii fabularnej dla pojedynczego gracza. W zamian tytuł otrzyma tryb battle royale, uruchamiany podobno za pomocą osobnej aplikacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami