Destiny 2 otrzyma jesienią innowacyjny tryb rozgrywki

„Nowy rodzaj zabawy” w gatunku FPS.

Dodatek Strategos - Warmind - do Destiny 2 debiutuje już 8 maja. Twórcy mają już oczywiście w planach następne rozszerzenie, które ukaże się jesienią. Kolejne DLC ma podobno zaoferować wyjątkowo innowacyjny tryb rozgrywki.

Podczas telekonferencji z inwestorami, Collister Johnson - dyrektor generalny Activision Blizzard - podkreślił, że jesienny dodatek ma wprowadzić coś wyjątkowo świeżego.

- Ten tryb wprowadzi zupełnie nowy rodzaj rozgrywki w gatunku FPS, a już szczególnie pośród strzelanek takich, jak Destiny - zaznaczył przedstawiciel firmy.

Johnson nie ujawnił oczywiście żadnych szczegółów na temat tajemniczego trybu rozgrywki, ale plany deweloperów wydają się być ambitne.

Debiutujący niedługo Strategos zabierze graczy na Marsa. Tym razem Strażnicy będą eksplorować lodowe, mroźne regiony lokacji - nie wrócimy więc do tych samych obszarów.

Bungie doda także do strzelanki zupełnie nowy rodzaj aktywności zespołowej, czyli Protokół Eskalacji, oparty na zasadach trybu hordy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami