Red Dead Redemption 2 na nowych screenach

Zbliżenie na Johna Marstona.

Dziennikarze The Telegraph udostępnili kilkanaście screenshotów przedstawiających różne ujęcia z Red Dead Redemption 2. Zaprezentowano krajobrazy i postaci, a wśród nich Johna Marstona, bohatera pierwszej części gry.

Jeszcze niedawno obecność protagonisty poprzedniej odsłony serii nie była potwierdzona. Postać pojawiła się jednak na krótką chwilę w najnowszym zwiastunie. Teraz możemy się przyjrzeć bohaterowi na screenach.

18
7

Na ujęciach widzimy też pozostałych członków gangu, chociażby Dutcha - przywódcę grupy oraz jego prawą rękę, Arthura Morgana. To nim pokierujemy podczas rozgrywki.

Nie zabrakło też zalesionych krajobrazów. Polowanie ma znaczącą rolę podczas rozgrywki - bohater zdobywa w ten sposób jedzenie dla gangu. Podczas tropienia zwierzyny schowamy rewolwer i posłużymy się łukiem.

1
2
3
4
9
10
11
13
14
15
16

Jeszcze wczoraj poznaliśmy szereg szczegółowych informacji na temat rozgrywki i fabuły. Wiemy chociażby, że do gry powróci znany z pierwszej części system honoru. Działania gracza zadecydują o reputacji, a więc sposobie, w jaki na głównego bohatera reagują postaci niezależne i kupcy.

Ponadto, zaimplementowano system morale członków gangu. Gdy zapasów będzie pod dostatkiem, wszyscy wyrażą zadowolenie. Nie wpłynie to jednak istotnie na rozgrywkę.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 26 października na PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami