God of War najszybciej sprzedającą się grą na wyłączność PS4

Plus: gra otrzyma tryb fotograficzny.

Przedstawiciele Sony poinformowali, że God of War rozeszło się w 3,1 miliona egzemplarzy w trakcie trzech pierwszych dni po premierze. Tym samym, to najszybciej sprzedająca się do tej pory produkcja dostępna wyłącznie na PS4.

„Chciałbym osobiście podziękować milionom miłośników gry z całego świata, którzy zdecydowali się wyruszyć w najnowszą przygodę Kratosa razem z nami” - pisze Shannon Studstill, szef Santa Monica Studio, w komunikacie na blogu w komunikacie na oficjalnym blogu PlayStation. „Wasze wsparcie było prawdziwą inspiracją i powodem, dla którego każdego dnia przekraczamy granice rozrywki” - dodaje.

Ponadto, twórcy poinformowali na oficjalnej stronie o planach dalszego rozwoju produkcji. Gra otrzyma rozbudowany tryb fotograficzny, w którym skorzystamy z filtrów i ramek, a także zmienimy mimikę postaci, chociażby wywołując uśmiech na twarzy Kratosa.

kratos
To dopiero niecodzienny widok

Deweloperzy zareagowali już na uwagi graczy, którzy twierdzili, że napisy w grze są za małe. Kolejna aktualizacja ma jednak całkowicie pozbyć się problemu, pozwalając zwiększyć rozmiar tekstu interfejsu i dialogów.

Studio Santa Monica pracuje również nad naprawą błędów, które uniemożliwiają niektórym graczom rozpoczęcie nowej przygody po ukończeniu gry. Ponadto, dzięki łatkom w przyszłości zmienimy przypisanie klawiszy w trybie Szału.

Produkcja zadebiutowała 20 kwietnia. Od tego czasu gracze odkryli już tajemnicę związaną z mapą dodawaną do edycji kolekcjonerskiej oraz znaleźli odniesienia do filmu „Avengers: Wojna bez granic”.

God of War nie jest restartem serii, ale oferuje odmieniony styl rozgrywki i przemodelowany system walki. „To fantastyczna przygoda, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach” - czytamy w naszej recenzji God of War.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami