Wiedźmin 3 w wersji PS4 i PS4 Pro otrzyma kolejną aktualizację

Usuwającą błędy w grafice.

Kilka tygodni temu CD Projekt Red wydało wprowadzającą obsługę trybu HDR aktualizację gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji PS4 i PS4 Pro. Wraz z nową funkcją pojawiły się jednak błędy graficzne. Twórcy obiecują, że naprawią usterki.

Odkryte przez graczy problemy obejmują skrócenie dystansu rysowania obiektów podczas zabawy w rozdzielczości 4K. Poza tym obniżeniu uległ poziom szczegółowości wybranych elementów otoczenia - przede wszystkim modeli drzew i innych roślin.

Deweloperzy zaznaczają, że postarają się rozwiązać problemy. Marcin Momot, który w CD Projekt Red odpowiada za kontakt ze społecznością fanów, odpowiadając za pośrednictwem Twittera internaucie o pseudonimie StaindZero zapewnił, że w planach jest stosowna aktualizacja. Nie wiadomo jednak, kiedy mogłaby się ukazać.

Warto zaznaczyć, że HDR pozwala wyświetlać - na telewizorach z rozdzielczością 4K - szerszy zakres kolorów. Opcja sprawia, że na ekranie widoczne są jaśniejsze akcenty oraz głębsza czerń, dzięki czemu poszczególne barwy są nieco naturalniejsze.

Polski zespół obecnie pracuje nad kolejnym dużym projektem - Cyberpunk 2077. Wedle niepotwierdzonych informacji, ekipa zamierza pokazać nowy zwiastun i pierwsze fragmenty rozgrywki na tegorocznym E3.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami