Wiedźmin 3 w wersji PS4 i PS4 Pro otrzyma kolejną aktualizację

Usuwającą błędy w grafice.

Kilka tygodni temu CD Projekt Red wydało wprowadzającą obsługę trybu HDR aktualizację gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji PS4 i PS4 Pro. Wraz z nową funkcją pojawiły się jednak błędy graficzne. Twórcy obiecują, że naprawią usterki.

Odkryte przez graczy problemy obejmują skrócenie dystansu rysowania obiektów podczas zabawy w rozdzielczości 4K. Poza tym obniżeniu uległ poziom szczegółowości wybranych elementów otoczenia - przede wszystkim modeli drzew i innych roślin.

Deweloperzy zaznaczają, że postarają się rozwiązać problemy. Marcin Momot, który w CD Projekt Red odpowiada za kontakt ze społecznością fanów, odpowiadając za pośrednictwem Twittera internaucie o pseudonimie StaindZero zapewnił, że w planach jest stosowna aktualizacja. Nie wiadomo jednak, kiedy mogłaby się ukazać.

Warto zaznaczyć, że HDR pozwala wyświetlać - na telewizorach z rozdzielczością 4K - szerszy zakres kolorów. Opcja sprawia, że na ekranie widoczne są jaśniejsze akcenty oraz głębsza czerń, dzięki czemu poszczególne barwy są nieco naturalniejsze.

Polski zespół obecnie pracuje nad kolejnym dużym projektem - Cyberpunk 2077. Wedle niepotwierdzonych informacji, ekipa zamierza pokazać nowy zwiastun i pierwsze fragmenty rozgrywki na tegorocznym E3.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami