Ruszyły zapisy do beta testów State of Decay 2

Plus: zwiastun premierowy.

Przedstawiciele studia Undead Labs poinformowali, że ruszyły zapisy do „technicznej bety” State of Decay 2 - stawiającej na kooperację i survival gry, w której odpieramy hordy zombie.

Testy uruchomiono zarówno dla Xbox One, jak i PC, lecz miejsca przeznaczone dla konsoli wypełniono w błyskawicznym tempie. Posiadacze komputerów wciąż mogą spróbować swojego szczęścia, rejestrując się na oficjalnej stronie gry.

Chętni muszą zalogować się na swoje konto Xbox Live, a następnie wysłać plik DXDiag. Jako że udział w testach nie jest gwarantowany, trzeba dodatkowo wziąć udział w krótkiej ankiecie, odpowiadając na pytania.

state
Będzie krwawo

Deweloperzy nie poinformowali, kiedy rozpoczną testy ani czego mogą się spodziewać gracze, lecz biorąc pod uwagę „techniczny” aspekt, twórcy chcą sprawdzić, jak sprawuje się infrastruktura sieciowa.

Ponadto, opublikowano nowy zwiastun. Materiał przedstawia różne aspekty przetrwania w świecie pełnym zombie i pokazuje, że każdy członek grupy ocalałych specjalizuje się w innej dziedzinie.

W State of Decay 2 naszym zadaniem będzie rozbudowa schronienia, uzupełnianie zapasów, a także zarządzanie zespołem i rekrutowanie nowych członków. W przeciwieństwie do poprzedniczki, gra zaoferuje także tryb kooperacji.

Tytuł jest drugą - zaraz po Sea of Thieves - produkcją, którą w dniu premiery pobiorą subskrybenci usługi Xbox Game Pass. Gra debiutuje już 22 maja.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami