PUBG otrzymuje możliwość wyboru mapy, nową broń i samochód

A także przemodelowany system obrażeń.

PlayerUnknown's Battlegrounds otrzymuje jedną z największych aktualizacji na PC. Patch wprowadza nową broń i samochód, możliwość wyboru mapy, a także zmienia balans broni.

SLR to karabin snajperski używający amunicji 7.62mm i posiadający 10 nabojów w magazynku. Deweloperzy podkreślają w publikacji na forum Steama, że nowa broń jest mocniejsza niż SKS, ale posiada też większy odrzut.

Z kolei nowy samochód to auto typu muscle, nazwane Mirado. Pojazd pomieści 4 osoby, a znajdziemy go na mapie Miramar - w dużych miastach i przy głównych ulicach. Z opisu twórców wynika, że Mirado to najszybszy samochód w grze.

bron
Nowa broń - SLR

Pojawiają się również nowe dodatki do broni. Największą innowacją jest nakładka na strzelby, która zmniejsza rozproszenie śrutu, a więc zwiększa efektywność broni na średnich dystansach. Oprócz tego znajdziemy w grze nowe chwyty i lunety.

Aktualizacja wprowadza również zmiany w systemie obrażeń zadawanych przez broń palną. Twórcy chcą zachęcić graczy do korzystania ze wszystkich rodzajów oręża, a nie tylko karabinów szturmowych. Z tego względu obniżono ich efektywność, równocześnie ulepszając pistolety, pistolety maszynowe i niektóre karabiny snajperskie.

mapy
Okno wyboru mapy

Pojawił się długo oczekiwany system wyboru mapy przed rozgrywką. W okienku zaznaczymy areny, na których chcemy zagrać. Po wybraniu jednej lokacji, matchmaking dobierze gracza wyłącznie do niej. W przypadku zaznaczenia więcej niż jednej, system wylosuje mapę.

Twócy PUBG wciąż udoskonalają grę, walcząc przy okazji z falą oszustów. Niedawno aresztowano 15 osób podejrzanych o tworzenie i rozpowszechnianie narzędzi cheaterskich.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami