Nowy mod do Fallout 4 wprowadzi Minnesotę

Fallout: North Star.

Fallout 4 otrzyma następną dużą i ambitną modyfikację - grupa dowodzona przez gracza o pseudonimie IceFlamez ogłosiła, że pracuje nad projektem zatytułowanym Fallout: North Star.

Akcję osadzono w postapokaliptycznej Minnesocie, a więc północnej części USA. Autorzy obiecują, że nie zabraknie nowych wątków fabularnych, misji, postaci i towarzyszy. Do tego dodatkowe wyposażenie, w tym rozmaite pancerze i bronie.

Data premiery moda nie jest znana. Wydaje się jednak, że nie zadebiutuje zbyt szybko - prace rozpoczęły się zaledwie cztery miesiące temu, co oznacza, że znajdują się na bardzo wczesnym etapie, a całość „nie jest bliska ukończenia”.

Na razie autorzy opublikowali jedynie dwie grafiki. Pierwsza przedstawia plakat reklamujący fabrykę i muzeum Cram. Twórcy obiecują, że podczas rozgrywki otrzymamy możliwość swobodnego zwiedzenia lokacji.

01
W Fallout: North Star gracze odwiedzą fabrykę i muzeum

Druga ilustracja przedstawia zaś Vault Vika - stylizowaną na wikinga specjalną wersję Vault Boya. Wyposażony jest w stosowny hełm z rogami oraz pancerz wzorowany na stroju lokalnej drużyny futbolu amerykańskiego.

02
Vault Boy przejdzie metamorfozę

Odpowiedzialny za projekt zespół przyznaje, ze na razie nie dysponuje dodatkowymi materiałami, które mogłaby zaprezentować. Podkreśla jednak, że więcej szczegółów na temat Fallout: North Star ujawni wkrótce, a na razie chciano jedynie poinformować o prowadzonych pracach.

Warto zaznaczyć, że niedawno w fazę beta wkroczyła inna duża modyfikacja do czwartej odsłony cyklu firmy Bethesda - New California. Mod przedstawi wydarzenia toczące się przed fabułą Fallout: New Vegas.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami