God of War - Kruki Odyna: Helheim

Lokalizacje ptaków w świecie umarłych.

Kruki Odyna, to zielone ptaki, które możesz spotkać podczas wędrówki w God of War. Są to zwierzęta wysłane przez jednookiego boga, które pełnią rolę szpiegów.

W świecie gry jest ich w sumie 51, a celem bohatera jest ich uśmiercanie (praca - Oczy Odyna). Ponieważ zazwyczaj znajdują się w trudno dostępnych miejscach, dlatego najczęściej zabija się je poprzez rzucenie toporem Kratosa.

Kruki są dość trudne do wypatrzenia, zwłaszcza w miejscach z dużą ilością światła, gdzie zlewają się z otoczeniem. Pewne ułatwienie może stanowić fakt, że ptaki wydają charakterystyczny dźwięk, czyli krakanie. Kiedy je usłyszysz, to zapewne oznacza, że gdzieś w pobliżu znajduje się kruk.

Poniżej przedstawiamy opisy i lokalizacje kruków występujących w świecie umarłych, czyli Helheimie, do którego po raz pierwszy docierasz w trakcie misji głównej o nazwie Choroba.

Helheim (Liczba kruków: 6)

Kruk #1

p010

Na moście, w miejscu gdzie masz zniszczyć pierwszą roślinę blokującą drogę. Spójrz w górę, a zobaczysz ptaka siedzącego na kamiennym kole.

Kruk #2

p011

W miejscu, gdzie zapadnie się ziemia i będziesz musiał stawić czoła grupie wrogów. Wejdź po kamiennej ścianie na pobliskie podwyższenie i zerknij na głaz przed tobą. Znajdziesz na nim kolejnego kruka.

Kruk #3

p012

Na prawo od platform, która zapadła się pod Kratosem jest przepaść. Podejdź do krawędzi, a zobaczysz latającego tu ptaka.

Kruk #4

p022

Kiedy będziesz w Helheimie z Atreusem zlokalizuj pomost nad główną drogą. Z prawej strony jest ściana z czerwonym kryształem, który zdetonuj elektryczną strzałą. Kruk będzie przed tobą nieco z lewej strony.

Kruk #5

p023

Patrząc od kruka #4 - rusz przed siebie i zjedź widna na dół. Przed komnatą z walkirią wejdź na górę po schodach. Kruk będzie na górze.

Kruk #6

p024

Na głównej ścieżce znajdziesz drugie podwyższenie. Wejdź na nie i skieruj się w lewo. Zniszcz elektryczną strzałą ścianę, a za nią natkniesz się na kruka.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami