PES 2018 i State of Decay 2 w maju w Xbox Game Pass

Plus szereg innych tytułów.

Przedstawiciele Microsoftu ujawnili kolejny zestaw gier, które trafią do oferty Xbox Game Pass w maju. Subskrybenci usługi otrzymają między innymi natychmiastowy dostęp do kontynuacji survivalowej gry z zombie - State of Decay 2.

Tytuł zadebiutuje - zarówno w sklepach, jak i w Game Pass - 22 maja. Podobnie jak w pierwszej części, gracze pokierują grupą ocalałych, którzy starają się przeżyć w świecie opanowanym przez nieumarłych.

Naszym zadaniem będzie zatroszczenie się o rozbudowę schronienia, uzupełnianie zapasów, a także zarządzanie zespołem i rozbudowywanie go. Nie zabraknie walki z zombie, zarówno przy pomocy broni palnej, jak i białej. W przeciwieństwie do poprzedniczki, gra zaoferuje także tryb kooperacji.

state
Horda nadciąga

Oprócz tego, majowa oferta to też Homefront: The Revolution, czyli sequel strzelanki osadzonej w realiach fikcyjnego konfliktu między Koreą Północną i USA. Otrzymamy ponadto zabawną grę kooperacyjną Overcooked! i stylizowany na grę 8-bitową symulator więźnia The Escapists.

Do listy dołączono też Pro Evolution Soccer 2018. W najnowszą futbolową produkcję Konami subskrybenci usługi zagrają od 1 maja do 31 sierpnia.

Pełna lista tytułów dostępnych w ramach Xbox Game Pass w maju:

  • State of Decay 2 (od 22 maja)
  • Pro Evolution Soccer 2018 (od 1 maja do 31 sierpnia)
  • Laser League (od 10 maja)
  • Overcooked!
  • The Escapists
  • Homefront: The Revolution
  • Unmechanical: Extended
  • Sonic & Knuckles
pass

Abonament Game Pass to koszt 29,99 zł miesięcznie. Subskrybenci otrzymują dostęp do biblioteki ponad 150 gier na Xbox One - w tym także gier z Xbox 360 działających w ramach wstecznej kompatybilności.

Od niedawna w ramach usługi abonenci otrzymują dostęp do każdej gry na wyłączność Xbox One i Windows 10 w dniu premiery, bez żadnych ograniczeń. Pierwszym tytułem, który mogli pobrać gracze w dniu premiery było Sea of Thieves, teraz do listy dołącza State of Decay 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami