Destiny 2: Strategos zabierze graczy w lodowe rejony Marsa

Dodatek wprowadzi też tryb hordy i szereg innych nowości.

Deweloperzy z Bungie oficjalnie ujawnili dziś drugi dodatek do Destiny 2. Rozszerzenie Warmind (Strategos w wersji polskiej) ukaże się 8 maja i zabierze graczy na Marsa.

Czerwoną planetę mogliśmy już odwiedzić w pierwszej części, aczkolwiek tym razem Strażnicy będą eksplorować lodowe, mroźne regiony lokacji - nie wrócimy więc do tych samych obszarów.

Wątek fabularny związany jest z powrotem zaawansowanych systemów sztucznej inteligencji - to między innymi Rasputin, o których słyszeli już fani oryginału. Nie zabraknie oczywiście nowej lokacji do eksploracji (na wspomnianym Marsie).

Po ukończeniu kampanii można będzie zająć się nowym wydarzeniem publicznym i patrolami, czy grupowymi wyzwaniami. Dostaniemy aż dwa nowe Szturmy, przy czym jeden przez rok dostępny będzie tylko na PS4. Otwarta zostanie też ostatnia część Najazdu (Raid). W trakcie przygody zdobędziemy rzecz jasna zupełnie nowe rodzaje broni i pancerzy.

Bungie dodaje także zupełnie nowy rodzaj aktywności zespołowej, czyli Protokół Eskalacji, oparty na zasadach trybu hordy. Zajmiemy się odpieraniem kolejnych ataków fal przeciwników. Miłośnicy PvP mogą liczyć także na dodatkową mapę w trybach Crucible (Tyglu).

Wbrew nadziejom niektórych nie otrzymamy zupełnie nowych przeciwników. Zmierzymy się z nieco odmienionymi przedstawicielami frakcji Roju. Centralną postacią w fabule będzie Ana Bray, która - jak Ozyrys w poprzednim DLC - będzie naszym przewodnikiem.

W pracach nad drugim rozszerzeniem deweloperów z Bungie wspomaga zespół z Vicarious Visions, odpowiedzialny w przeszłości za wersję PC gry Destiny 2. Twórcy po raz pierwszy zaangażowali się tak mocno w rozwój nowej zawartości do strzelanki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami