Demo Detroit: Become Human już 24 kwietnia

Z polskim dubbingiem. 

Quantic Dream poinformowało na blogu PlayStation, że Detroit: Become Human otrzymało złoty status. Od jutra, czyli 24 kwietnia, przetestujemy produkcję dzięki wersji demonstracyjnej.

Demo udostępniono już w nowozelandzkim oddziale PlayStation Store. Niewielki plik waży niecałe 3 GB i pozwala zapoznać się z tytułem w 9 językach, w tym także po polsku. Nie zabrakło również opcji lokalizacji kinowej, czyli polskich napisów.

Wersja testowa zawiera początkowy fragment gry, zatytułowany „Hostage”, czyli „Zakładnik”. To kilkukrotnie pokazywana w materiałach scena, w której kontrolujemy policyjnego androida, próbującego uratować dziewczynkę z rąk mechanicznego przestępcy.

Fabuła Detroit: Become Human skupia się na losach trzech przypominających ludzi androidów, którzy w tytułowym mieście pracują na rzecz mieszkańców. Pokierujemy Karą i Markusem, wykorzystywanymi do pomocy w domu oraz obecnym w demie Connorem. Gra zadebiutuje 25 maja na PS4.

Zobacz: Detroit Become Human - Poradnik, Solucja

Twórcy produkcji obiecują, że „każdy wybór będzie mieć znaczenie”, a Detroit to najbardziej zaawansowana narracyjnie gra Quantic Dream w historii. Opowieść o odczuwających ludzkie emocje androidach ma więcej „rozgałęzień” fabularnych niż poprzednie produkcje studia, jak chociażby Beyond: Dwie dusze.

W październiku ubiegłego roku ukazał się zwiastun produkcji, który skrytykowano za trywializację tematu przemocy domowej. Media wskazywały, że twórcy chcą „zarobić na prawdziwym cierpieniu”.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami