GTA 5: Premium Online Edition dostępne na PS4 i Xbox One

W przyszłym tygodniu trafi na PC.

Rockstar potwierdził niedawne doniesienia, oficjalnie zapowiadając GTA 5 w wydaniu Premium Online Edition. Ponadto pudełkowa wersja dostępna jest już na PS4 i Xbox One, zaś cyfrowa na PC i konsolach ukaże się w przyszłym tygodniu.

Cenę kolekcji ustalono na równowartość 60 dolarów (około 204 zł). Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, w skład pakietu wchodzi między innymi bazowa gra i tryb sieciowy ze wszystkimi dotychczasowymi rozszerzeniami (w tym Skok na koniec świata, Dozbrojenie i Przemyt).

Do tego „Zestaw początkującego kryminalisty” oferujący milion wirtualnych dolarów oraz dodatkowe nieruchomości, pojazdy i szereg innych elementów. DLC zawiera przedmioty do zabawy wieloosobowej o łącznej wartości 10 milionów wirtualnych dolarów.

01
W skład GTA 5: Premium Online Edition wchodzi gra, dodatki do trybu sieciowego i pakiet bonusów

Grand Theft Auto 5 cieszy się niesłabnącą popularnością. W lutym poinformowano, że dotychczas sprzedało się w nakładzie wynoszącym 90 milionów egzemplarzy. Poza tym ciągle rozwijany jest tryb sieciowy tytułu o nazwie GTA Online.

Niedawno zaś serwis Marketwatch ogłosił, że gangsterski tytuł studia Rockstar wygenerował 6 miliardów dolarów przychodu. Osiągnięty wynik oznacza, że gra jest jednym z najbardziej dochodowych produktów rozrywkowych w historii.

GTA 5 zadebiutowało 17 września 2013 roku, najpierw na PlayStation 3 oraz Xbox 360, a następnie - w listopadzie 2014 roku - na PlayStation 4 i Xbox One. W kwietniu 2015 roku produkcja zawitała na kolejną platformę: PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami