God of War - Artefakty: Do dna (Midgard)

Miejsca występowania kielichów w lokacji Góra.

Artefakty to jedne z sekretów pojawiających się w God of War. Można się na nie natknąć w różnych krainach i świata podczas eksploracji. Artefakty wchodzą w skład różnych kolekcji.

Odnalezienie jednego artefaktu danej kolekcji, automatycznie zapoczątkowuje zadanie dodatkowe związane z całą kolekcją.

Zebranie całej kolekcji zapewnia dodatkową nagrodę w postaci punktów doświadczenia. Ponadto zdobyte artefakty możemy spieniężyć za gotówkę u kupców.

Poniżej przedstawiamy artefakty z zestawu Do Dna!, które występują w lokacji o nazwie Góra w Midgardzie. Tym razem jest to zestaw związany z kielichami gigantów. Każdy z nich jest wyjątkowy i bogato zdobiony.

Do dna!

  • Liczba artefaktów: 6
  • Lokacja: Góra (Midgard)
  • Nagroda: 615 XP

Kielich #1

a018

Na początku wędrówki po górze. Po pokonaniu upiora na moście wejdź na górę po kamiennej ścianie. Rusz przed siebie. Z prawej strony zobaczysz niebieski kryształ, którym możesz rozświetlić korytarz. Przed nim znajduje się drewniana ściana. Zniszcz ją, wejdź do pomieszczenia i zniszcz element pod ścianą. Odkryjesz w ten sposób ciało z pierwszych kielichem.

Kielich #2

a019

W miejscu, gdzie po raz pierwszy przesuwasz wielki wagon. Po uczynieniu tego odkryją się drzwi z kolcami. Otwórz je, rzucając toporem w prawy górny narożnik, a potem wejdź do jaskini, gdzie przy zwłokach znajdziesz artefakt.

Kielich #3

a020

Po pokonaniu smoka wejdziesz do jaskini, która prowadzi do mechanizmu zablokowanego przez czerwoną roślinę. Zniszcz ją elektryczną strzałą, a odsłonisz wnękę za mechanizmem, gdzie znajdziesz ciało oraz artefakt.

Kielich #4

a021

Po dotarciu na szczyt trafisz na wąską, górską grań, gdzie zaatakuje cię kilku wrogów. Zabij ich i dojdź do kamiennej ściany. Skieruj się w lewo i obejdź skałę, za którą znajdziesz zwłoki oraz kolejny artefakt.

Kielich #5

a026

Po uzyskaniu dostępu do elektrycznych strzał Atreusa wróć do miejsca, gdzie uruchamiałeś chwytak (trafisz tu ponownie podczas misji Wróć na szczyt). Z lewej strony jest czerwona ściana, którą zniszcz strzelając w kryształ. Po eksplozji wejdź do wnęki i podnieś leżący na ziemi artefakt.

Kielich #6

a027

Po pokonaniu lodowego Pradawnego skieruj się w prawo, aż dotrzesz do nowej lokacji z drewnianym mostem. Tuż przed nim znajdziesz zwłoki, a przy nich ostatni artefakt z kolekcji

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami