God of War - Kruki Odyna: Midgard (Dziki las, Rzeczna przełęcz)

Zobacz, gdzie możesz natknąć się na ptaki wysyłane przez jednookiego boga.

Podczas przemierzania świata gry natkniesz się na charakterystyczne, zielone kruki, które często przesiadują w różnych częściach lokacji.

Są to kruki boga Odyna, który dzięki nim obserwuje wydarzenia dziejące się w wielu światach.

Jeśli zabijesz jednego kruka (najłatwiej rzucić w nie toporem z dystansu), to automatycznie rozpoczniesz pracę o nazwie Oczy Odyna, polegającą na eliminowaniu tych zwierząt.

Pamiętaj, że wyeliminowanie każdego ze "szpiegów" Odyna zapewnia punkty doświadczenia (XP). Ponadto wykonanie poszczególnych et

Warto dodać, że w kruki wydają charakterystyczne dźwięk, dzięki czemu można łatwiej zlokalizować je podczas pobytu w danej lokacji.

Kruki występują w różnych miejscach krain. Poniżej znajdują się opisy oraz ich lokalizacje zaznaczone na mapach.

Poniższe opisy dotyczą kruków Odyna występujących się w świecie ludzi, czyli Midgardzie.

Dziki las (Liczba kruków: 1)

Kruk #1

p013

Na końcu ukrytej komnaty. Lata nad lokacją, gdzie znajduje się szczelina.

Rzeczna Przełęcz (Liczba kruków: 6)

Kruk #1

p001

Po zabiciu zbójów, którzy na arenie z zaskoczenia zaatakują Kratosa i Atreusa, wejdź na górę korzystając z łańcucha, który zrzuci chłopak. Następnie przejdź na drugą stronę przepaści po wąskiej półce skalnej z lewej strony. Wyjdziesz na otwarty teren - kruk będzie siedział na kamieniu przed tobą.

Kruk #2

p014

W jaskini do której docierasz, po rozwiązaniu łamigłówki z wielkimi drzwiami i obrotowymi mechanizmami. W trakcie przechodzenia przez jaskinię dotrzesz do miejsca, gdzie z prawej strony jest prześwit, przez który mocno świeci słońce. To właśnie tam znajduje się kruk.

Kruk #3

p002

W miejscu walki z trollem. Kruk siedzi na jednym z wysokich, kamiennych łuków. Rzuć w niego toporem, aby się z nim rozprawić.

Kruk #4

p003

Po walce z trollem przejdziesz przez jaskinię i trafisz do opuszczonej wioski. Kruk znajduje się na dachu domu z prawej.

Kruk #5

p015

Na końcu ukrytej komnaty pod domem wiedźmy, gdzie natkniesz się na walkirię. Kruk znajduje się na kamiennym okręgu nad areną.

Kruk #6

p016

Naprzeciwko domu Frei jest łańcuch. Wejdź po nim na górę i skieruj się w prawo. Kruk będzie siedział na kamieniu na górze przed tobą.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami