Far Cry 5 - Przyjazne niebo

Misja główna: odzyskujemy helikopter Adelaide Drubman.

To zadanie rozpoczniesz po udaniu się do lokacji Marina Drubmanów, w północnej części regionu Rzeka Henbane. Dokładne miejsce wskazaliśmy na poniższym obrazku strzałką (1). Po dotarciu na miejsce musisz porozmawiać z niejaką Adelaide Drubman, która wtajemniczy cię w założenia misji.

Twoim zadaniem jest odnalezienie ukochanego helikopteru Adelaide. Tulipan, bo tak właśnie nazywa się śmigłowiec, został skradziony. Musisz nie tylko znaleźć maszynę, ale i rozprawić się ze zdradzieckimi pilotkami, które były przyjaciółkami Adelaide.

Musisz więc udać się do trzech lokacji, a najbliższą z nich będzie chata myśliwska. Najłatwiejszym sposobem na zakończenie misji będzie również wykorzystanie śmigłowca bojowego. W tym celu udaj się na najbliższe lądowisko i wybierz właściwą maszynę, po czym udaj się do pierwszego ze wspomnianych miejsc.

far_cry_5_poradnik_100

Po zbliżeniu się do chatki myśliwskiej powinieneś zauważyć wrogi śmigłowiec (2). Ostrzelaj maszynę i zabij tym samym pilota. Następnie udaj się do wieży pożarowej, gdzie proces będzie wyglądał bardzo podobnie. Możliwe jednak, że nie zastaniesz śmigłowca w locie. W takiej sytuacji po prostu zabij wszystkich w okolicy budynku.

Twoim ostatnim miejscem docelowym jest wieża obserwacyjna. Udaj się więc we wskazane znacznikiem misji miejsce, gdzie z punktu obserwacyjnego będziesz miał bardzo dobry widok na najbliższy teren. Swoją uwagę skup przede wszystkim na niewielkich zabudowaniach (3) w dole.

far_cry_5_poradnik_101

Wykonaj rekonesans najbliższej okolicy za pomocą lornetki. Zwróć szczególną uwagę na snajperów, których powinieneś zabić w pierwszej kolejności. Po uspokojeniu sytuacji w okolicy wyląduj przy wskazanych budynkach, gdzie zauważysz śmigłowiec Adelaide (4). Wsiądź do maszyny i rozpocznij lot w kierunku mariny, gdzie zaczynałeś misję.

Po drodze możesz być atakowany przez niewielkie grupy kultystów, a także jeden wrogi śmigłowiec. Pozbądź się go za pomocą działka pokładowego. Nie dopuść, aby pasek wytrzymałości twojej maszyny (w lewym górnym rogu ekranu) spadł do zera. Po dotarciu na miejsce rozpraw się z atakującymi, wyląduj na znaczniku i wysiądź z maszyny. Po rozmowie z Adelaide misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Ubisoft chce położyć większy nacisk na "wysokiej jakości gry Free to Play"

Aktualizacja: Firma zapewnia, że nie rezygnuje z gier AAA.

Sukces darmowego Star Wars Battlefront 2 w Epic Games Store

Ogromne zainteresowanie i oblężenie serwerów gry.

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami