Serwis IGN opublikował za pośrednictwem YouTube dwunastominutowy fragment rozgrywki z gry wyścigowej The Crew 2. Materiał przedstawia wszystkie dostępne rodzaje pojazdów.

Prezentację rozpoczyna lot samolotem. Dzięki zręcznościowemu modelowi sterowania, gracz omija wysokie budynki miasta, a także wykonuje powietrzne ewolucje. Za trudne i niebezpieczne manewry, takie jak bliskie ominięcie wieżowca czy przelecenie pod mostem, otrzymujemy punkty.

The Crew 2 pozwala w dowolnej chwili przesiąść się do innego rodzaju pojazdu. W materiale widzimy, jak samolot zmienia się w samochód i z dużej wysokości spada na ulicę, co jednak nie uszkadza auta.

Dzięki systemowi zamiany kierowanego pojazdu, dziennikarz amerykańskiego serwisu z łatwością pokonuje kolejne odcinki drogi, wykorzystując odpowiedni w danej chwili środek transportu. W pewnym momencie samolot, będący nad poziomem chmur, przechodzi płynnie w łódź. Motorówka, po drobnej korekcie lotu, ląduje bezpiecznie na wodzie.

Tutaj również otrzymamy punkty za stylowe akcje, skacząc łodzią ponad mostami, a nawet driftując po powierzchni wody. Warto nadmienić, że w każdym z pojazdów skorzystamy z dopalacza nitro, który ładuje się samoczynnie.

crew2
Pojeździmy również po zalesionych terenach

Niektóre reakcje pod materiałem nie są pochlebne w stosunku do produkcji, jednak należy pamiętać, że wideo przedstawia jedynie zwiedzanie cyfrowego świata - w grze znajdziemy natomiast wiele zadań i wyścigów.

The Crew 2 zadebiutuje 29 czerwca na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy ponownie zdecydowali się zrekonstruować Stany Zjednoczone w zmniejszonej skali. Zwiedzimy więc między innymi Los Angeles, Miami czy Manhattan.

Pierwsza część cyklu oferowała jedynie możliwość ścigania się samochodami, a także motocyklami, dzięki dodatku Wild Run. Samoloty i wyścigowe łodzie to nowość w serii.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaThe Crew 2 - Recenzja

Zjednoczone Stany Wyścigów.

The Crew 2 - poradnik na start

Jak grać, by wygrywać.

Windows 10 w miesięcznej subskrypcji? Szef Microsoftu o planach koncernu

Abonament nie tylko dla firm, ale też użytkowników.

ArtykułDemo Anthem - kiedy start, jak zagrać

Początek i koniec testów oraz szczegóły.