Wszyscy posiadacze konsoli Xbox One mogą od dziś - od wieczora - pobrać za darmo strzelankę PlayerUnknown's Battlegrounds. Bezpłatna rozgrywka możliwa będzie do godziny 9:00 w poniedziałek, 23 kwietnia.

Do gry niezbędny jest aktywny abonament Live Gold. Plik gry zajmuje niecałe 6 GB. Otrzymujemy czasowy dostęp do pełnej wersji, a więc zebrane przez weekend punkty BP zachowamy na swoim koncie.

PUBG na Xbox One rozwija się wolniej niż wersja komputerowa. Druga mapa, Miramar, pojawi się na konsolach dopiero w maju. Obecnie w grze dostępna jest wyłącznie jedna lokacja.

PUBG5_Jacket
Dla wersji na Xbox One przygotowano nawet specjalne elementy ubioru

Twórcy poinformowali też dziś, że przygotowują - po wielu miesiącach próśb ze strony użytkowników - opcję wyboru konkretnej mapy przed rozpoczęciem meczu na PC. Obecnie lokacje dobierane są losowo. System trafi do gry razem z nową, trzecią mapą.

Battlegrounds to jedna z popularniejszych gier battle royale. Podstawowe zasady to rywalizacja 100 zawodników o przetrwanie na wielkim obszarze, po wylądowaniu w dowolnym miejscu bez żadnego ekwipunku - broń zbieramy w trakcie gry.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały