Far Cry 5 - Polecenie lekarza

Misja główna: zdobywamy skóry dla doktora Lindseya.

Tę misję główną możesz odblokować niemal w dowolnym momencie. Aby to zrobić, wystarczy że udasz się na północny zachód od Kempingu Moonflower, gdzie w miejscu zaznaczonym strzałką (1) na poniższym obrazku spotkasz pewnego doktora. Zanim to jednak zrobisz, konieczne będzie oczyszczenie najbliższego terenu.

Jeżeli chcesz przygotować się do tego profesjonalnie, sugerujemy obejście całej lokacji z każdej strony i oznaczenie wszystkich kultystów za pomocą lornetki. Nie powinni stanowić jednak dużego wyzwania w walce, więc zamiast podchodów możesz postawić po prostu na otwarte starcie.

Po uporaniu się ze wszystkimi nieprzyjaciółmi, wejdź na jeden z pomostów, gdzie zauważysz Doktora Charlesa Lindseya (2). Uwolnij go i porozmawiaj, aby dowiedzieć się szczegółów na temat kolejnej misji, tym razem koncentrującej się na… zdobywaniu skór zwierząt.

far_cry_5_poradnik_094

Zanim jednak zajmiesz się polowaniem, musisz odzyskać torbę lekarza. W tym celu przejdź nieco dalej w kierunku zielonej wody i zanurkuj. Podpłyń do żółtego znacznika misji, gdzie znajduje się torba. Wykonaj na niej interakcję, po czym jak najszybciej wypłyń na powierzchnię i dopłyń do najbliższego brzegu.

Będziesz atakowany przez niewielką grupę przeciwników, a także śmigłowiec bojowy, którym warto zająć się w pierwszej kolejności. Po zabezpieczeniu terenu odnieś torbę lekarzowi, który poprosi cię o zdobycie jednej nieuszkodzonej skóry z niedźwiedzia czarnego oraz dwie nieuszkodzone skóry widłorogów.

Jako że skóry nie mogą być uszkodzone, podczas polowania warto mieć na wyposażeniu łuk, który nie zniszczy skór tak, jak zrobiłaby to dowolna broń palna. Więcej o polowaniach na zwierzęta możesz przeczytać na innej stronie naszego poradnika - Far Cry 5 - jak polować.

far_cry_5_poradnik_095

Miejsca, w których najczęściej można spotkać zwierzęta, zostaną oznaczone na twojej mapie żółtymi znacznikami. Jeżeli więc nie posiadasz w inwentarzu wymaganych przedmiotów, po prostu udaj się w jedno z zaznaczonych miejsc i rozpocznij wypatrywanie zwierzyny. Ułatwić ci to mogą punkty obserwacyjne na drzewach (3) lub… skorzystanie z helikoptera.

Po uzyskaniu wszystkich wymaganych skórach, musisz spotkać się z doktorem Charlsem w jego laboratorium (4), które odnajdziesz w areszcie Hope County. Po przekazaniu przedmiotów, misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Ubisoft chce położyć większy nacisk na "wysokiej jakości gry Free to Play"

Aktualizacja: Firma zapewnia, że nie rezygnuje z gier AAA.

Sukces darmowego Star Wars Battlefront 2 w Epic Games Store

Ogromne zainteresowanie i oblężenie serwerów gry.

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami