Far Cry 5 - W nienaruszonym stanie

Zadania poboczne: znajdujemy figurki niedźwiedzia Cheeseburgera na zlecenie Dave'a Fowlera.

Tym razem celem zadania pobocznego w regionie Jacoba będzie odszukanie figurek niedźwiedzia Cheesebergera. Bardzo możliwe, że wcześniej natknąłeś się na ten rodzaj przedmiotu kolekcjonerskiego. Jeśli tak, to część misji masz już za sobą.

Dave'a Fowlera spotkasz w lokacji: Zacisze Fowlera, które mieści się w południowo-zachodniej części Gór Whitetail (na poniższej mapie oznaczono to miejsce żółtą strzałką). Zacisze usytuowane jest na południowy-zachód od Wdowiego potoku i na wschód od Jeziora Langford.

Fowler będzie stał na zewnątrz, pracując przy zabawkach i pluszowych miśkach. Zadanie, które ci zleci, będzie polegało na odnalezieniu dziesięciu figurek Cheesebugera, które przedstawiają stojącego na burgerze niedźwiedzia w różowej koszulce. Misiek jest lokalną atrakcją, a jego podobizny są bardzo poszukiwane.

127

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Jeżeli wcześniej zebrałeś już jakieś figurki Cheeseburgera, to zostaną zaliczone na poczet wykonywanej misji. Szukając podobizn niedźwiadka, posłuż się poniższymi mapami. Zaznaczaliśmy na nich lokalizację wszystkich statuetek. Co warte uwagi, z figurek wydobywa się głos sympatycznego miśka. Dlatego gdy będziesz w pobliżu, kieruj się dźwiękiem, aby odszukać statuetkę.

Sześć z dziesięciu figurek znajduje się w Górach Whitetal (1-6), dwie w regionie Rzeki Henbane (7-8) i dwie w Dolinie Holland (9-10).

Lokalizacja figurek Cheeseburgera:

  • 1. Tartak Baronów - figurka znajduje się w budynku z namalowanym na ścianie napisem „RESIST”. Statuetka stoi na blacie kuchennym niedaleko salonu gier.
  • 2. Lądowisko Lansdowne - figurka znajduje się w hangarze. Stoi na regale. Jak dostać się do hangaru wyjaśniamy na stronie z opisem misji: Hangarowe problemy.
  • 3. Posterunek strażników parku Whitetail - figurka znajduje się w drewnianym domu, w pomieszczeniu z piętrowym łóżkiem. Stoi na szafce.
  • 4. Punkt turystyczny Whitetail - figurka znajduje się w sklepie z pamiątkami (najwyżej położony budynek). Statuetka stoi na regale.
  • 5. Mała wyspa na Jeziorze Cedar, na północ od Hatelu Grand View - figurka stoi na łóżku w starej, opuszczonej, drewnianej chacie.
  • 6. Wejście do Parku Południowego - figurka stoi na ziemi obok ławki. Kilka metrów dalej mieści się mała, drewniana chatka.
128

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

  • 7. Dom Feeneyów - figurka stoi na ladzie w kuchni.
  • 8. 8-Bit Pizza Bar - figurka stoi w kuchni na półce obok talerzy.
129

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

  • 9. Szkoła Św. Izydora - figurka znajduje się w mniejszym budynku. Drzwi do chaty są zamknięte. Użyj palnika albo wytrychu, aby je otworzyć.
  • 10. Szopa na sprzęt Bradburych - figurka znajduje się w szopie (najmniejszy budynek). Drzwi wejściowe są zablokowane. Do środka dostaniesz się, niszcząc deski w oknie.
130

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Gdy znajdziesz wszystkie figurki Cheeseburgera, wróć do Zacisza Fowlera. Porozmawiaj z Dave'em. Misja zostanie zakończona. W nagrodę za wypełnienie celów zadania otrzymasz pieniądze oraz koszulkę z podobizną niedźwiedzia Cheeseburgera.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Ubisoft chce położyć większy nacisk na "wysokiej jakości gry Free to Play"

Aktualizacja: Firma zapewnia, że nie rezygnuje z gier AAA.

Sukces darmowego Star Wars Battlefront 2 w Epic Games Store

Ogromne zainteresowanie i oblężenie serwerów gry.

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami