Aktor z Gears of War 3 sugeruje zapowiedź nowej części cyklu

W tym tygodniu.

Microsoft być może zapowie w tym tygodniu kolejną odsłonę cyklu strzelanek Gears of War - wynika z informacji ujawnionych przez amerykańskiego rapera o pseudonimie Ice-T.

Muzyk związany jest z serią traktującą o przygodach Marcusa Fenixa. Artysta wystąpił w trzeciej części, podkładając glos niejakiemu Aaronowi Griffinowi - przywódcy grupy ocalałych, którzy nie zdołali ewakuować się podczas ataku na Szarańczę.

„Informacja dla graczy: W tym tygodniu ogłoszenie związane z cyklem Gears. Bądźcie w pogotowiu…” - napisał raper we wpisie opublikowanym na swoim profilu w serwisie Twitter.

Ice-T nie przedstawił konkretnego terminu prezentacji. Nie sprecyzował też, czy tajemnicza zapowiedź dotyczy następnej gry czy też innego produktu związanego z marką. Zapewne chodzi jednak o kolejną produkcję - zwłaszcza biorąc pod uwagę zbliżające się E3.

Oczywiście targi odbędą się w czerwcu, ale w minionych latach wielu wydawców - w tym Microsoft - ujawniało nowe tytuły kilka miesięcy wcześniej, by w Los Angeles pokazywać zwiastuny i fragmenty rozgrywki. Niewykluczone, że tym razem będzie podobnie.

Ostatnią odsłoną serii jest wydane w październiku 2016 roku Gears of War 4, za którego powstanie odpowiadało studio The Coalition. Głównym bohaterem jest JD Fenix, syn słynnego Marcusa z poprzednich części.

Istnieje możliwość, że następną grę z cyklu przygotowuje Splash Damage. Niedawno zespół opublikował szereg ogłoszeń o pracę - deweloperzy poszukują między innymi specjalistów do tworzenia kampanii fabularnej.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami