Prezentacje Darksiders 3 i Biomutant dopiero na targach Gamescom

THQ omija E3 ze względu na... mundial.

Firma THQ Nordic zapowiedziała, że nie wystawi swoich tytułów na tegorocznych targach E3 w Los Angeles. W oficjalnej informacji prasowej jako powód podano chęć śledzenia na bieżąco mistrzostw świata w piłce nożnej.

„Z żalem informujemy, że THQ nie będzie w stanie przegapić nawet jednego momentu z tego świetnego, sportowego widowiska. Z tej przyczyny będziemy zmuszeni pozostać w naszych uroczych, wiedeńskich ogródkach piwnych” - napisali przedstawiciele wydawnictwa.

Oczywiście można śmiało założyć, że firma nie miała zamiaru pojawić się na czerwcowych targach, a zbliżający się mundial pozwolił ogłosić nieobecność w kreatywny sposób.

THQ Nordic pojawi się jednak pod koniec sierpnia w Kolonii, na Gamescomie. Firma zaprezentuje tam między innymi Darksiders 3, Biomutant czy wyścigowe Wreckfest - duchowego następce FlatOut i Destruction Derby.

darksidesr
W Darksiders 3 gracze wcielą się w Furię

Zobacz: Darksiders 3 - Poradnik, Solucja

THQ Nordic powstało w 2016 roku, kiedy prawa do nazwy - razem z licencjami do wielu serii gier, jak choćby Red Faction - przejęła austriacka firma Nordic Games. W lutym wydawnictwo kupiło także Koch Media, a więc prawa do marek Saints Row oraz Metro.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami