Firma THQ Nordic zapowiedziała, że nie wystawi swoich tytułów na tegorocznych targach E3 w Los Angeles. W oficjalnej informacji prasowej jako powód podano chęć śledzenia na bieżąco mistrzostw świata w piłce nożnej.

„Z żalem informujemy, że THQ nie będzie w stanie przegapić nawet jednego momentu z tego świetnego, sportowego widowiska. Z tej przyczyny będziemy zmuszeni pozostać w naszych uroczych, wiedeńskich ogródkach piwnych” - napisali przedstawiciele wydawnictwa.

Oczywiście można śmiało założyć, że firma nie miała zamiaru pojawić się na czerwcowych targach, a zbliżający się mundial pozwolił ogłosić nieobecność w kreatywny sposób.

THQ Nordic pojawi się jednak pod koniec sierpnia w Kolonii, na Gamescomie. Firma zaprezentuje tam między innymi Darksiders 3, Biomutant czy wyścigowe Wreckfest - duchowego następce FlatOut i Destruction Derby.

darksidesr
W Darksiders 3 gracze wcielą się w Furię

THQ Nordic powstało w 2016 roku, kiedy prawa do nazwy - razem z licencjami do wielu serii gier, jak choćby Red Faction - przejęła austriacka firma Nordic Games. W lutym wydawnictwo kupiło także Koch Media, a więc prawa do marek Saints Row oraz Metro.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

Powstanie kolejna powieść o wiedźminie

Andrzej Sapkowski pracuje nad nową książką.

Valve przejęło twórców Firewatch

Nowa gra studia Campo Santo wciąż powstaje.

Games with Gold maj 2018 - pełna oferta

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, Vanquish i inne.

God of War - Znaczniki informacji: Alfheim

Poznaj lokalizacje miejsc, gdzie możesz zdobyć wiadomości o świecie elfów.

Reklama