Phil Spencer gratuluje sukcesu God of War

Miłe słowa szefa marki Xbox.

Szef marki Xbox, Phil Spencer, pogratulował za pośrednictwem Twittera doskonałych recenzji God of War. Zwrócił się przy tym zarówno do Sony Santa Monica, jak i Shuhei Yoshidy, szefa Sony Worldwide Studios.

„Moje gratulacje za otrzymane w recenzjach oceny, trzymam kciuki za premierę. Wygląda na to, że to bardzo ważny debiut dla marki. Świetna robota” - napisał Spencer.

Shuhei Yoshida, do którego zaadresowano powyższe słowa, nie pozostawił wpis bez odpowiedzi. Biznesmen napisał „dzięki, Phil”, uzupełniając krótką wypowiedź emotikoną przedstawiającą uśmiechniętą postać unoszącą rękę.

To nie pierwszy raz, kiedy Spencer i Yoshida gratulują sobie nawzajem sukcesów. Szef dywizji Xbox ciepło wyraził się między innymi o konferencji Sony na targach Gamescom w 2014 roku, pisząc o „naprawdę niezłym wachlarzu gier”.

Z kolei szef Sony Worldwide Studios złożył gratulacje Microsoftowi w związku z konferencją prasową wydawcy na E3 w 2016 roku. Co ciekawe, Yoshida użył wtedy tego samego emotikona, co przy okazji wyżej opisanej publikacji.

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

Recenzje najnowszej odsłony cyklu God of War opublikowano wczoraj. Krytycy zgodnie uznali, że mimo zmiany formuły, to wciąż dynamiczna, brutalna i satysfakcjonująca rozgrywka.

„Inny, ale niesamowicie ekscytujący - oto nowy God of War. To fantastyczna przygoda, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach” - czytamy w naszej recenzji tytułu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami