Divinity: Original Sin 2 po polsku?

Oficjalne tłumaczenie.

Larian Studios pracuje nad oficjalną polonizacją Divinity: Original Sin 2 - wynika z wpisu opublikowanego na Facebooku przez zespół D:OS 2 PL, zajmujący się amatorskim tłumaczeniem tytułu.

„Pragniemy poinformować, że otrzymaliśmy wiadomość ze studia Larian, w której napisano, że nadchodzi polska wersja DOS 2” - czytamy w publikacji. „W związku z powyższym decydujemy się zrezygnować z dalszego tłumaczenia i z niecierpliwością będziemy oczekiwać oficjalnej wersji”.

Wiadomość przesłana przez deweloperów nie zdradza żadnych szczegółów. Nie wiadomo więc, kiedy zadebiutuje oficjalne tłumaczenie. Niewykluczone, że twórcy opracują polonizację przed sierpniowym debiutem produkcji na konsolach.

div
Prace nad nieoficjalnym tłumaczeniem rozpoczęto we wrześniu ubiegłego roku

Divinity: Original Sin 2 to kontynuacja udanego klasycznego RPG. Gracz ponownie przenosi się do fantastycznej krainy Rivellon i walczy z potworami z Pustki. Produkcja oferuje turowy system walki i akcję przedstawioną z rzutu izometrycznego.

„Fabuła pełna jest odcieni moralnej szarości, dzięki czemu mocniej angażuje. Wraz z innymi elementami składa się na jedną z najlepszych gier RPG w historii” - czytamy w naszej recenzji tytułu.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami