Inspirowana serią Monster Hunter gra Dauntless z otwartą betą w maju

Polowanie na potwory.

Deweloperzy z niezależnego studia Phoenix Labs poinformowali, że otwarte testy gry Dauntless rozpoczną się 24 maja. Produkcja powstaje z myślą o PC.

Pod względem głównych założeń gra przypomina popularną serię Monster Hunter. Podstawowym celem jest polowanie na potężne potwory - samotnie lub w kooperacji z trójką towarzyszy.

Nie zabrakło rozbudowanego systemu craftingu, dzięki któremu użytkownicy tworzą i ulepszają pancerze, a także różne rodzaje broni białej i dystansowej.

Akcja Dauntless osadzona jest w uniwersum określanym przez autorów jako przykład „science-fantasy” - świat podzielony jest na szereg lewitujących wysp. Wcielimy się w elitarnych wojowników - Slayers.

Odpowiedzialne za prace studio Phoenix Labs to grupa doświadczonych deweloperów, reprezentujących w przeszłości BioWare, Riot Games, Capcom czy Blizzard.

Pełna wersja Dauntless będzie grą Free to Play i zadebiutuje przed końcem roku. Twórcy zaplanowali zawartość na najbliższe cztery lata, wierząc w sukces swojej produkcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami