Ghost Recon Wildlands za darmo przez weekend

Wraz z misją nawiązującą do Splinter Cell.

Dzisiaj - 12 kwietnia - rusza darmowy weekend z sieciową strzelanką Ghost Recon Wildlands. Oferta dotyczy wszystkich platform sprzętowych. Zainteresowani przetestują grę do niedzieli, do godziny 23:59.

Grę pobierzemy na PC za pośrednictwem platformy Uplay lub Steam, a także na PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku ostatniej konsoli wymagane jest jednak posiadanie subskrypcji Xbox Live Gold.

Udostępniono oczywiście pełną wersję gry, wraz z całą zawartością. To oznacza, że zainteresowani wezmą również udział w dodanej niedawno misji powiązanej z cyklem Splinter Cell. W zadaniu oddział Duchów udziela wsparcia Samowi Fisherowi.

ghost
Warto zagrać ze znajomymi

Jak zwykle w przypadku podobnych ofert, przygotowano promocję na grę. Wildlands przeceniono na wszystkich platformach o 67 proc. Wszystkie postępy z darmowej wersji zostaną oczywiście zachowane, więc po zakupie można kontynuować rozgrywkę.

Tytuł przenosi nas na tereny Boliwii. Zadaniem graczy jest wyeliminowanie kluczowych członków kartelu narkotykowego, szerzącego strach i przemoc. Wcielamy się oczywiście w legendarny oddział Duchów.

Wildlans to pierwsza część cyklu przenosząca rozgrywkę do otwartego świata. Gracze przemieszczają się na pieszo, ale także z pomocą pojazdów lądowych, powietrznych oraz wodnych. Przewidziano możliwość zabawy w pojedynkę, jak i w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami