Skrytka prepperska Zbieracz kup znajduje się w lokacji: Obóz letni Silver Lake (1). Obiekt ten leży przy jeziorze w centralnej części Hope County, na południowy-zachód od Mariny Drubmanów i na północny-zachód od Taksydermii Peaches.

Notatkę (2) z celami zadania prepperskiego znajdziesz przed domem letniskowym, obok tablicy.

Na tyłach budynku (3) znajduje się rusztowanie. Wejdź na nie. Następnie zniszcz deski (4), które blokują wejście do domu.

Gdy wejdziesz do środka, podbiegną do ciebie przyjaźnie nastawione psy. Twoim celem będzie między innymi wypuścić je z domu.

110

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Musisz poszukać karty magnetycznej. Znajdziesz ją w jednej z … psich kup (5). Zbieraj z podłogi odchody pozostawione przez czworonogów na piętrze i parterze domu. W jednej z kup "schowana" jest karta.

111

Otwórz drzwi do domu (6) i wypuść psiaki. Następnie kieruj się w stronę trzech domków letniskowych. Mając kartę, będziesz mógł otworzyć wszystkie drzwi i dostać się do środka.

112

Skrytka prepperska znajduje się w domku nr 2 (7). Gdy wejdziesz do środka, misja zakończy się.

113

W skrytce znajdziesz: trzy magazyny (punkty) talentów, kamizelkę kuloodporną, łuk i pieniądze (ok. 1000 dolarów).

Reklama

O autorze

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Redakcja Eurogamer.pl

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Więcej artykułów od Marcin Dolata